Biżuteria artystyczna ręcznie robiona

Sklep Koral Art prezentuje biżuterię ręcznie robioną


Podstawową zaletą jaką posiada biżuteria ręcznie robiona jest staranność jej wykonania i szczególna dbałość o detale – dzięki indywidualnemu podejściu twórcy/jubilera realizowany projekt nosi znamiona wyjątkowości. Możecie być pewni, że nikt inny nie będzie miał dokładnie takiej samej biżuterii! Dzięki temu biżuteria ta znacząco przeważa nad ofertą dużych domów produkujących biżuterię.
Świat ręcznie robionej biżuterii jest niezwykle barwny. Opisywane w internecie techniki realizacji są wręcz niesamowite! Biżuterię może tworzyć każdy – tak jak „śpiewać każdy może, trochę lepiej, trochę gorzej…”, jednak brak doświadczenia, znajomości chemicznej łączonych materiałów i nieumiejętnego usadawiania kamieni, metali szlachetnych, często kończy się klęską biżuteryjną. Nie wystarczy nauczyć się plecenia koralików, by tworzyć biżuterię. Jest to proces nieco bardziej skomplikowany, bardzo czasochłonny i wymagający specjalistycznej wiedzy! Niektóre metale, potocznie mówiąc, nie lubią się z danymi kamieniami i ich wspólna obecność działa szkodliwie na obydwa użyte materiały.

Zobacz naszą najnowszą kolekcję biżuterii ręcznie robionej TUTAJ

 

Kamienie lecznicze w biżuterii ręcznie robionej

Część kamieni biżuteryjnych, półszlachetnych i szlachetnych posiada właściwości lecznicze – przewodzące zdrowotną energię. Jeśli jednak źle dobierzemy kamienie, ich działanie może być wręcz szkodliwe. Dlatego zanim podejmiecie działania w związku z samodzielnym tworzeniem biżuterii, zapoznajcie się z licznymi zasadami świata korali, koralików i kamieni.

Biżuteria artystyczna ręcznie robiona

Biżuterię artystyczną tworzą prawdziwi fascynacji i pasjonaci świata ozdób. To w ich pracowniach powstają nietypowe projekty, które albo zachwycają, albo oburzają. Tworzą oni biżuterię artystyczną ręcznie robioną i personalizowaną – niejednokrotnie ich dzieła mają (zanim powstaną) swojego odbiorcę. Zakup biżuterii artystycznej to chwiejna inwestycja – może się okazać, że w przyszłości będzie warta naprawdę wiele, albo wręcz odwrotnie. U artystów biżuteryjnych możecie zamówić wymarzone ozdoby dla siebie, narysować szkic i wysłać do pracowni – my również oferujemy tego typu usługę. Pragniemy abyście mogli nosić w pełni personalizowaną biżuterię, dzięki której będziecie czuć się pewnie i wyjątkowo.


Biżuteria artystyczna ręcznie robiona może okazać się wspaniałym prezentem na daną uroczystość. To świetny pomysł, by podarować coś nietypowego ukochanej osobie.
Biżuteria ręcznie robiona wyróżnia się na tle innych elementów masowej produkcji, starannością wykonania, dbałością o szczegóły i pomysłowością.

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii