SREBRNE KOLCZYKI

Srebro – ulubiony materiał jubilerów

Srebro to metal szlachetny o pięknej barwie, metalicznym połysku oraz tak zwanej kowalności, czyli właściwości pozwalającej na łatwe formowanie go w różne kształty. Dzięki temu srebro od czasów starożytnych używane było do produkcji ozdób, ornamentów, akcesoriów liturgicznych i było jednym z najwdzięczniejszych materiałów do kształtowania. Dziś wciąż cieszy się popularnością, a wyroby z niego tworzone, takie jak srebrne kolczyki zdobywają uznanie kobiet na całym świecie. Dzięki znacznie korzystniejszej cenie od złota, srebro jest bardziej dostępne od innych wyrobów jubilerskich. To, jak bardzo cenione było i jest srebro, potwierdza historyczny fakt, że przez długi czas srebrne monety były główną walutą pieniężną.

Jeżeli chcesz zobaczyć naszą pełną ofertę srebrnych kolczyków - kliknij tutaj!

Srebrne kolczyki

Niebywale różnorodny świat biżuterii wciąż korzysta ze zdobyczy historii i powiela pewne schematy tworzenia ozdób jubilerskich. Kowalność srebra pozwala na precyzyjne kształtowanie najdrobniejszych elementów, takich jak małe srebrne kolczyki, w wymarzony sposób. To właśnie kolczyki cieszą się największym zainteresowaniem Klientów. Cena i jakość idealnie ze sobą współgrają, a pomysły współczesnych projektantów niejednokrotnie zachwycają!

Biżuteria z kamieniami – srebrne kolczyki z koralami

Srebrne kolczyki tworzone są dziś w połączeniu z kamieniami, takimi jak korale, w których się specjalizujemy. A także z cyrkoniami, których cena jest równie korzystna, co samego srebra, a prezentują się one naprawdę dobrze. Srebrne kolczyki wybierane są przez różne kobiety - jest ich tak duża gama, mają tak wiele odsłon, kształtów, kolorów, że w tym przypadku możemy śmiało stwierdzić, że każda z Pań znajdzie produkt dla siebie. Czy to małe drobne sztyfty z błyszczącym kamieniem, czy też korale wiszące na srebrnym łańcuszku. Srebrne kolczyki często nawiązują do znanej i lubianej symboliki miłości, nieskończoności i szczęścia, mogą się więc stać wartościowym przekazem dla ukochanej, bliskiej nam osoby. Dzięki tego typu ozdobom, współczesne kobiety czują się wyjątkowo - zadbane, kochane, mogące wyrażać siebie. Biżuteria taka jak srebrne kolczyki wspiera budowanie własnej pewności siebie. Ta niezwykła moc wciąż jest dostrzegana i doceniana przez nowoczesne kobiety.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii